5. července 2008

Celebrity to skutečně nemají lehké. Lidé jsou udavačné potvory.

To že mi na email - jakožto provozovateli webu paparazzi.cz - přijde párkrát týdne nějaký email, kde pisatel nabízí prodej fotek nějaké celebrity, který celý šťastný ulovil někde v nákupním centru - jsem si již za tu dobu co paparazzi.cz provozuji, celkem zvykl.
Ale jen několikrát mě zaskočil hyenismus a touha poškodit někoho jiného - a třeba i zadarmo.

Poprvé to byla snaha poškodit jednu mladou seriálovou herečku s uveřejněním fotografií z nemocničního lůžka - na snímcích ležela v kómatu po operaci, bezvládně ležící, přesto si pisatel dovolil své fotky ohodnotit jako exkluzivní a ptal se po ceně.

Pak mě několikrát zaskočily snímky jiné herečky jak nakupuje spodní prádlo - snímky byly pořízeny tak, že v odrazu zrcadla byla vidět část sehnutého pozadí (dotyčná byla sehnutá, neboť oblékala či svlékala kalhotky)

Včera mě ale zase zaskočila přímost jednoho udání, pisatele přesto budu krýt, jeho jméno označím otazníky. Připojuji časy a svou ironickou odpověď (nemám žádný realizační team), která byla míněna čistě z žertu.

12:44: ??: daniel Holovsky, dnes jede za svou brnenskou milenkou
13:03: Já: díky, předáno realizačnímu teamu ;)
18:26: ??: prijede busem v deset
21:35: ??: klub mandarin, brabender, vyhlidka

Aspoň vidíte, že být tzv celebritou v českém státě není žádný med. Dan Holovský je sice v (nejen) mých očích jen tuctový účastník soutěže Vyvolení, ale i to nedává někomu - zřejmě z jeho okolí - právo takhle mu lézt do soukromí.
Danku, udělej si pořádek v lidech kterým věříš a kterým se svěřuješ, práskají na Tebe ošklivé věci.

Ještě mě napadá, svého času jsem všechny mailová udání co jsem dostával přeposílal do těch bulvárních časopisů - už to přes rok nedělám - přesto bych se za těch prvních pár desítek udání rád alespoň touto cestou omluvil. V danou chvíli se mě líbilo vidět před televizními novinami upoutávku - víme víc - a s nimi reklamu na kauzu, kterou jsem předal do deníků právě já. V danou chvíli mě to bylo sympatické, dnes již vím, že to bylo to podlé, a již se toho (výroby kauz) nehodlám přímo účastnit. Vyjímku učiním jen v případě našich politiků (jakýchkoliv), neboť je nemám rád a platím si je z daní :)

1 komentář:

Radim Hasalík řekl(a)...

Možná by nebylo na škodu opravit si nefunkční variantu paparazzi.cz, která bez "www" nefunguje.